سرگرمی فال روزانه

فال روزانه ۱۵ خرداد ماه

نوشته شده توسط محمد زمانی

فال روزانه ۱۵ خرداد ماه

1-farvardin

حقیقت آنقدر شما را محدود خواهد کرد که می‌توانید در لحظه نظر خود را تغییر داده تا موقعیتی برای فرار از این وضعیت پیدا نمایید. موقعیت جاری کهکشان باعث شده تا افکارتان با کوچکترین تحریکی از موضوعی به موضوعی دیگر پرش کنند. متاسفانه در شرایط جاری رویکرد شما نسبت به حقایق درست نمی‌باشد (علی‌الخصوص اگر به دنبال راهی برای آسانتر کردن زندگی برای خود هستید). به دنبال میان‌برها نباشید. مسیر خود را انتخاب کرده و تا رسیدن به مقصد خود دست از تلاش برندارید.

2-ordibehesht

کنار گذاشتن ایده‌های قدیمی در مورد کسب درآمد باعث می‌شود تا فضایی برای پیدا کردن ایده‌های بهتر و جدیدتر ایجاد شود. موقعیت جاری کهکشان نیز به شما  کمک خواهد کرد تا راهکارهای کسب درآمد بکری را برای خود پیدا نمایید. با این وجود سعی کنید همه چیز را حتی‌الامکان ساده نگه داشته تا با رویکرد مسئولیت‌پذیر‌تان بتوانید مزد زحمات خود را دریافت کنید.

3-khordad

با اینکه زندگی‌تان آماده‌ی ورود به دوره‌ای همراه با ثبات و نظم می‌باشد، آماده‌ باشید که با کوتاه‌ترین اعلام قبلی برنامه‌های خود را مورد بازبینی قرار دهید. خوشبختانه به خوبی می‌دانید که باید گذشته ها را رها کنید تا بتوانید کمی به خودتان رسیدگی نمایید. خیلی آدم صبوری نیستید و اگر تغییراتی که انتظار دارید در زمانی کوتاه رخ ندهند ممکن است کلافه و نگران شوید. اجازه ندهید که این کلافگی‌ها بر روی شما تاثیر بگذارند. بار و سنگینی‌های اضافی زندگی را کنار گذاشته تا فضای کافی برای خوشی در آینده داشته باشید.

4-tir

رویاهایی که در سر دارید شما را از فعالیت‌های اجتماعی دور خواهند کرد. به دنبال فضایی برای خلوت کردن با خود هستید. هرچقدر هم که سعی کنید، نمی‌توانید وظایف روزمره‌ی خود را نادیده بگیرید. اینکه بفهمید نقش شما در زندگی و روزگار چیست بالاترین اولویت را خواهد داشت. مزاحمت‌های احتمالی را حذف کرده و بر روی آینده‌ی ایده‌آل خود تمرکز کنید تا اینکه به چندین مسیر مختلف بخواهید بیاندیش
5-mordad

درست همان زمانی که فکر می‌کردید دید واضح و روشنی نسبت به آینده پیدا کرده‌اید، موقعیت جاری کهکشان توجه‌تان را به اهداف درازمدت‌تان جلب کرده و باعث خواهد شد تا روابط جدیدی که بیانگر علائق فعلی‌تان می‌باشند، برقرار نمایید. از اینکه انتظارات قدیمی که دیگر برای‌تان جالب نیستند را رها کنید، دریغ نکنید. کمی فراتر از لحظه‌ی جاری نگاه کنید تا پتانسیل عظیمی که در آینده وجود دارد را شاهد باشید. به رویاهای خود امید داشته باشید تا اینکه بخواهید خودتان را بخاطر حقایق موجود محدود کنید.
6-shahrivar

مسائل کاری این روزها پیچیده‌تر از معمول شده‌اند و این موضوع انگیزه‌ای را در درون شما ایجاد کرده تا الگوهای جدیدی را در روابط موجود برقرار نمایید. با وجود موقعیت جاری کهکشان نهایی کردن تصمیم برای‌تان بسیار دشوار خواهد بود. ممکن است افکارتان سریع‌تر از آنچه که به نفع‌تان بوده پیش بروند. بالاترین اولویت را به بازبینی اهداف حرفه‌ای خود اختصاص دهید. کمی از سرعت پیشروی خود بکاهید تا بتوانید  هرچه بهتر نظاره‌گر حقایق باشید.
7-mehr

ذهنتان درگیر ایده‌های عجیب و غریبی شده و نمی‌دانید که آیا هیچکدام از آنها ارزش دنبال کردن و پیگیری را دارند یا خیر. موقعیت جاری کهکشان امیدهای تازه‌ای نسبت به آینده را در درون شما ایجاد خواهد کرد. نمی‌دانید که آیا بهتر است ایده‌ی خود را مخفی نگه داشته یا اینکه ریسک کرده و آن را با بقیه در میان بگذارید. خودتان را درگیر تحلیل‌های پیچیده نکنید وقتیکه پاسخ سوال این‌قدر ساده است. اگر استراتژی واقع‌گرایانه‌ای را در پیش بگیرید، تاثیر ماندگاری بر زندگی شخصی‌تان خواهد داشت.

8-aban

احساسات را درگیر تصمیم‌گیری‌های امروز خود نکنید. با موقعیت جاری کهکشان ممکن است با تردیدهای اساسی‌ای در مورد یک رابطه‌ی مستعد مواجه شوید. ممکن است حقایق را نادیده گرفته و در عالم خیال غرق شوید. اگر می‌خواهید دوست‌داشتن واقعی را تجربه کنید، می‌بایست راهی برای بخشش پیدا کنی
9-azarموقعیت موجود کهکشان توجه شما را به امور دیگران جلب کرده و موجب خواهد شد تا کمی بی ثباتی در روابط‌تان ایجاد شود. اگر نتوانید میان واقعیت و خیال تفکیک قائل شوید، رابطه‌ی میان شما و شریک‌تان تضعیف خواهد شد. قبل از اینکه تصمیم خود را نهایی کنید، کمی وقت بگذارید چراکه در شرایط جاری همه چیز خیلی بهتر از واقع به نظر خواهد رسید.
10-dei

لذتی که از زندگی شخصی‌تان می‌برید ممکن است باعث شود تا نسبت به وظایف خود بی‌توجی کنید. موقعیت فعلی کهکشان باعث خواهد شد تا گزینه‌های مختلفی که در پیش روی‌تان قرار گرفته را مورد تحلیل و ارزیابی قرار دهید. متاسفانه رویاپردازی‌های بی پایان ممکن است تمام انرژی شما را تخلیه کرده و موجب شود تا نتوانید کاری را پیش ببرید. بیش از حد خودتان را درگیر فکر کردن نکنید و به امور زندگی خود رسیدگی نمایید.

11-bahman

همه چیز آماده است تا بتوانید خودتان را از گذشته‌ی خود رها سازید. موقعیت جاری کهکشان کمک کرده تا تفاوت میان آینده‌ی ایده‌آل خود و چگونه لذت بردن در شرایط جاری را به خوبی متوجه شوید. وقتی همه چیز خیلی خوب و آرام به نظر می‌رسد، باید بدانید که خطری در مقابل‌تان قرار گرفته و لازم است احتیاط کنید.

12-esfand

وقتی که آینده را به خوبی می‌بینید توجه بر روی شرایط جاری دشوار خواهد شد. موقعیت فعلی کهکشان توصیه می‌کند که در بیان نیت خود احتیاط کنید. اگر دست به انجام کارهایی فراتر از توان خود بزنید، همه چیز در زیر پای‌تان به لرزه در می‌آید. بهتر است قدم های کوچکی را به سمت آینده بردارید تا در میانه‌ی راه گم نشوید.

درباره نویسنده

محمد زمانی

دیدگاهتان را بنویسید

معادله امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.